Masz pytania ?

Facebook

Dotpay

O firmie

Zapraszamy na Zakupy


http://www.warszawa.kamyczek.net.pl
http://www.krakow.kamyczek.net.pl
http://www.lodz.kamyczek.net.pl
http://www.wroclaw.kamyczek.net.pl
http://www.poznan.kamyczek.net.pl
http://www.gdansk.kamyczek.net.pl
http://www.szczecin.kamyczek.net.pl
http://www.bydgoszcz.kamyczek.net.pl
http://www.lublin.kamyczek.net.pl
http://www.katowice.kamyczek.net.pl
http://www.bialystok.kamyczek.net.pl
http://www.gdynia.kamyczek.net.pl
http://www.czestochowa.kamyczek.net.pl
http://www.radom.kamyczek.net.pl


 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.plytkimineralne.kamyczek.net.pl

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam na zaoferowanie Państwu tylko Produktów Najwyższej Jakości w Najlepszej Cenie na rynku !!!

Informacje o firmie

Witamy na stronie

Kamyczek  to:

Najwyższa JAKOŚĆ...

Najlepszy PRODUKT...

Najlepsza CENA....

Powstaliśmy specjalnie dla Państwa. Dla klienta ceniącego piękny wystrój własnego domu lub mieszkania ceniącego niepowtarzalny urok jaki dzięki naszym produktom można nadać każdemu wnętrzu. Produkty naszej firmy doskonale nadają się do zastosowania w każdym z domowych pomieszczeń nadając mu przepiękny, niepowtarzalny wygląd oraz wprowadzą do Państwa domu wyjątkową atmosferę przytulności a gości oczarują swym urokiem i pozostawią niezapomniane wrażenia po wizycie.

Obecnie w naszej ofercie mają Państwo do wyboru: płytki mineralne wewnętrzne i zewnętrzne będące doskonałą imitacją Piaskowca do złudzenia przypominające kamień naturalny są jednak od niego materiałem lżejszym co pozwala nam na zastosowanie ich w miejscach naszego domu bez dodatkowych obciążeń konstrukcyjnych budynku, posiada małą nasiąkliwość oraz wysoką odporność na jakiekolwiek przebarwienia lub odbarwienia pomimo wieloletniego użytkowania.

 

"Kamyczek"

Jesteśmy producentem Kamienia Dekoracyjnego (płytek mineralnych) będących rekonstrukcją kamienia naturalnego. Produkty jakie nasza firma ma do zaoferowania Partnerom Handlowym, odbiorcą hurtowym oraz klientom indywidualnym charakteryzuje najwyższa jakość wykonania na co pozwalają nam najlepsze surowce używane do produkcji oraz zastosowane technologie i procesy produkcyjne. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest dbałość o klienta, świadczenie usług na najwyższym poziomie z zakresu doradztwa, montażu oraz najwyższa jakość produktów oferowanych w najlepszych cenach.Oprócz oferowanych produktów realizujemy indywidualne zlecenia

 

Życzymy miłych i udanych zakupów

 

Specjalizujemy się w produkowaniu wewnętrznych i zewnętrznych płytek imitujących kamień piaskowiec. Oferta jest systematycznie udoskonalana i stanowi odpowiedź na potrzeby i wymagania naszych klientów. Nasze wyroby to połączenie estetyki i trwałości. Dzięki naszym produktom nadadzą Państwo pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Do produkcji dobieramy składniki wyłącznie najwyższej jakości.

 

Nasze atuty:

- dbałość o klienta,

- realizacja zamówień zgodnie z wytycznymi klienta,

- szeroka paleta barw,

- atrakcyjna oferta cenowa.

 

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!